"Loading..."

Neden bizimle çalışmalısınız?

Neden bizimle çalışmalısınız?

Piyasa Dinamiklerine Hakimiyet
Pazardaki ürün ve segment çeşitliliği, tedarikçi ve alıcı ilişkileri, satış hacmi, birim maliyet ve fiyatlandırma konularında uzman bir ekibe sahibiz.
Geniş ve Etkili Bir İş Ağı
Amazon, ebay gibi online satış platformlarıyla olan yakın işbirliğimiz, kurumsal çözüm ortaklarımız ve şirket ortaklarımızın çeşitli iş ilişkilerine dayanan etkili ve geniş bir iş ağına sahibiz.
Tüketici Beklentilerini Biliyor Olmak
Ülkenin kültürel özelliklerine, sosyolojik yapısına, tüketici davranışları ve alışkanlıklarına hakimiz ve stratejilerinizi buna göre belirliyoruz.
Mükemmel Bir Yol Haritası
Ürün ön inceleme, aynı masada buluşma, pazarlama, satış ve sonrası tüm süreçleri kapsayacak şekilde ülkeyi ve piyasa dinamiklerini çok iyi bilen uzmanlarca mükemmel bir yol haritası hazırlıyoruz.
İşletme Maliyeti Avantajı
Bilmediğiniz ülke ve piyasa koşullarında kendi ekibinizi kurmak ve işletmek yerine biz sizin için yurt dışı ofisiniz oluyoruz, riskinizi ve maliyetinizi düşürüyoruz.
Gümrük, Depolama, Nakliyat Süreçlerindeki Başarımız
Ürünlerinizi gümrüklerden alma, depolama, nakletme gibi koordinasyon ve organizasyon gerektiren zahmetli ve maliyetli süreçlerde size ekonomik, pratik ve sonuç odaklı hizmetler sunuyoruz.
Görsel Algı Radarına Olan Hakimiyetimiz
Online satış platformlarında ürünlerinizi inceleyen müşterilerin “görsel algı radarı”na girmesini sağlayacak teknik altyapı ve uzmanlığa sahibiz.
Müşteri Görüşlerinin Analizi
Olumlu müşteri görüşlerinin artırılması ve olumsuz görüş sahibi müşterilerle görüşülerek gerekçelerinin anlaşılması ve olumsuz görüşlerinin kaldırılmasını sağlıyoruz.
Arama Motorlarında İlk Sıralarda Görünmek
Online satış platformlarında ürünlerinizin ilk sayfalarda yer alabilmesi için gerekli algoritmaları kullanacak taktikleri hazırlıyoruz

Fiyat Tablosu


Notice: Undefined index: Fiyatsiz in C:\inetpub\wwwroot\host\clients\TGI\nmcexporter\System\elements.php on line 575

Hazır mısınız? Şimdi tam zamanı

Contact

We help our clients market to the world and inspire minds of people

Information

Riser Road Little Ferry New Jersey USA 07643

+1 800 844 1905
Turkiye Satis Ofisi ve Temsilcileri

IGEME
Kızılırmak Mh. Dumlupınar Bulvarı. Next Level A.Blok Kat:16 No:3 06520 Çankaya/ANKARA/TÜRKİYE

0312 963 38 12
Satis ve Operasyon
Ahmet Alper Ege : 532 204 8729
Adem Uslu : 537 568 9214
Sadik Vural :532 356 5261